Стас Кор

вкажіть дату скасування кріпосного права у східноукраїнських землях? (варианты ниже) 185618611864

Александр Ваньков

...На Лівобережжі й Слобожанщині відновлюється за указом Катерини ІІ від 3 травня 1783 р. Скасоване в Галичині та Буковині
в 1848 р. , а в Росії та Україні — у 1861 р. Фактично існувало за часів
сталінської диктатури в СРСР, коли позбавленим паспортів колгоспникам
було заборонено залишати земельні ділянки без дозволу влади...