Ан
Аня

вкажіть причини виникнення чотирьох областей у помірному кліматичному поясі Євразії

ПОТРІБНО ЗАРАЗ ТЕРМІНОВО!!!! вкажіть причини виникнення чотирьох областей у помірному кліматичному поясі Євразії

уроди не допомогли!!!! УЖЕ НЕНАДА ПРИДУРКІ

Степан Коржуков

Redis verturas aserthi malasre noit. Kopite mozry ferty nos.

Ольга Бравикова

А хтось збирався мавп обслуговувати?

Наталья Горбунова

завжди своєю головою треба думати і сподіватися лише на себе