Валентина Пыко

Відома давня легенда про майстрів, які зносили каміння на місце майбутнього будівництва

Відома давня легенда про майстрів, які зносили каміння на місце майбутнього будівництва. Коли одного з них запитали, що він робить, той сказав: «Хіба не бачите, я тягаю каміння» . Другий на це запитання відповів: «Я стараюся заробити собі на хліб» . Третій відповів: «Я будую дім, де житимуть люди» . Поясніть причину відмінностей у відповідях майстрів. Чим зумовлене це явище?

Максим *******

Як будэ "причинно - следственная связь" Вот ею и зумовленно

Ольга Тюленева

звиняй хлопче украинскую мову

Сергей Колпаков

легенда про горючі камінці