Ольга Боева

Нужно решить задачки .Кто знает как??

17.Яка сума виявиться на рахунку, яко внесок
розміром 90 тис. грн. покладений під 9% на 19 років. Відсотки нараховують
щоквартально?

11.Майно з
поточчною вартістю 2млн. грн.. продається із зобов’язаннями, Погашення кредиту
протягом 5 років. Покупець оплатив 1850 тис. грн., не приймаючи до уваги зростання
вартості майна. Визначте початкову суму?

В екселе.

Любашка Кислякова

Russian language you know well. But the question specifically asked in the Ukrainian language. This is a direct contempt . Don't go to a stranger monastery with your own rules