Ирина Вадим

Допоможіть перевести, будь лаааааска на англійський!! ! Пліііііз

ми спілкуємося на різні теми але найбільш обговорюємо де кожен з нас хоче провести літні канікули. в кожного є улюблені справи і нам дуже подобається ділитися своїми інтересами.

Луназада Абдразакова

we talk about different themes, but mostly talk about where each of us wants to spend summer vacations. Each of us has favourite affairs and we like sharing interests very much.