Пётр Коколо

Допоможіть перевести...

1.Джулія часто проводить вечори з друзями. 2.Хто шумить у сусідній кімнаті?3.Я вивчаю анг. мову вже 6 років. 4.Твої батьки працюють у театрі,чи не так? 5.Моя сестра виснажена тому що вже два тижні готується до вступу до університету. 6.Зазвичай ця крамниця не працює у неделю. 7.Хто з вас знає імя цього виконавця? 8.Як мені зараз хочется пливти в морі!9.Що ти робив сьогодні цілий день? 10.Чому ти розмовляешь пошепки? 11.Моя матуся готує дуже смачний борщ. 12.Я надаю перевагу класичним авторам. 13.Гарі входить до кімнати, відчиняє шухляду і дістає блокнот. 14.Вічно ти вихваляєшся своїми подвигами. 15.Хтось стукає у двері але Віктор не чує.16.Ти давно на мене чекаєш? 17.Узимку часто йде сніг. 18.Зараз я розую, що ти маеш на увазі.19.Містер Броуді працює у нашому відділі вже 12 років. 20.Я не вважаю, що Марк припускається помилки. 21.Що ти хочеш зараз мені сказати? 22.Моя матуся завжди вважала що друзі важливіші за гроші.23.Відтепер печево смакує набагато смачніше. 24.Ми знайомі з дитинства. 25.Цей словник у мене вже багато років.
Метки:

Галина Тихонова

1. Джулия часто проводит время с друзьями 2. Кто шумит в соседней комнате? 3. Я учу английский язык уже 6 лет. 8. Как мне сейчас хочется плавать в иоре. 9. Что ты делал сегодня целый день? 11. Моя мама готовит очень вкусный борщ. 14 Всегда ты хвастаешься своими подвигами. 17. Зимой часто идет снег. 19 мистер Броуди проживает в нашем доме уже 12 лет. 21 Что ты хочешь сейчас мне сказать? 24. Мы знакомы с детства.
Мне кажется примерно так))))) ) Сорри если не смогла помочь....

Дмитрий Монастырев

Перекласти на яку мову?
З української на російську?
Будь ласка ...

Джулия часто проводит вечера с друзьями
Кто шумит в соседней комнате?
Я изучаю английский язык уже 6 лет.

Ну и так далее.. .