Ал
Александр

Помогите с переводом пожалуйста!!!

John and Tom are not only two of the greats in police but also everywhere else. Big thanks to Tom for always being real taking and taking time to give me feedback to help me continue to progress. Looking forward to great things ahead.

Дмитрий Грязнов

جون وتوم ليست سوى اثنين من عظماء في الشرطة ولكن أيضا في كل مكان آخر. الشكر الكبير لتوم لكونها دائما أخذ الحقيقي وأخذ الوقت لتعطيني ردود فعل لمساعدتي في مواصلة التقدم. نتطلع إلى أشياء عظيمة في المستقبل.

Алла Смирнова

Джон и Том не только два из великих в полиции, но и везде. Большое
спасибо Тома для всегда быть реальным, открытие и нашли время, чтобы
дать мне обратную связь, чтобы помочь мне продолжать прогрессировать. С
нетерпением ждем больших вещей вперед.

Eleonora Strelina

יוחנן און טאָם זענען ניט בלויז צוויי פון די גרייץ אין פּאָליצייַ אָבער אויך אומעטום אַנדערש. גרויס דאַנק צו טאָם פֿאַר שטענדיק זייַענדיק פאַקטיש גענומען און גענומען צייַט צו געבן מיר באַמערקונגען צו העלפן מיר פאָרזעצן צו פּראָגרעס. זוכן פאָרויס צו גרויס דאס פאָרויס.

約翰和湯姆不僅在警察的兩個偉人,而且在其他地方。非常感謝湯姆總是被真正承擔和花時間給我反饋,以幫助我不斷進步。期待著偉大的事情提前。