Татьяна Брикова

В какой серии Кенни МакКормик говорит: I can't die. I've experienced death countless times...

I can't die. I've experienced death countless times. Sometimes, I see a bright light. Sometimes, I see Heaven or Hell. But eventually, no matter what, I wake up in my bed wearing my same old clothes. The worst part? No one even remembers me dying. I go to school the next day and everyone is just like "Oh, Hey Kenny," even if they had seen me get decapitated with their own eyes.

Македонин Смб

А перевод можно? Я китайский учил.

Зарина Шевцова

Кенни умерает окончательно