Алиса Рейня

Чим Гайдамаки э актуальними i нынi?

Вадим Шабанов

Это вы у поляков спросите))))

Валерия

Национализм. Правый сектор который сейчас разошелся по Украине как раз как и Гайдамаки в свое время.

Серик Карашев

Поема «Гайдамаки» має велике виховне значення і в наш час. Вона виховує почуття гордості за історичне минуле нашого народу, почуття вірності своїй Батьківщині, почуття вдячності безстрашним і мужнім борцям за незалежність країни.
К сожалению, у вас есть, где разгуляться, отвечая полностью на этот вопрос. Достаточно сравнить события (дух) поэмы с сегодняшними событиями.