Кирилл Шитов

Кто хорошо (!) знает английский, помогите!)

Из документа:
Is accordingly admitted by the faculty to that degree with all the honors, rights and privileges thereunto appertaining here and elsewhere. In testimony whereof the seal of the University and the signatures of the President and the Dean of the School are hereunto affixed, under authority granted by the Trustees of the University at Atlanta

Ан
Аня

Вам срочно? Я мог бы завтра перевести, щас спать охота и голова не варит ))