Алексей Королёв

Судові розгляди земельнох ділянки з двома власниками в селі(Україна)

потрібна консультація... питання стоїть про розподіл земельної ділянки для ведення садівництва і для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах!! Два власника! як розподіляються обидві ділянки?

Елена Бондарева

И тебе не хворать, доменом ошибся?