Алексей Михайлов

В - власник приватизованої квартири продав її Д з відстрочкою платежу.

В - власник приватизованої квартири продав її Д з відстрочкою платежу. В договорі було зазначено, що покупець зобов'язується виплатити свій борг у розмірі 100 000 грн. Згодом продавець відмовився від виплати покупцем боргу, оскільки йому, хоча і була запропонована відповідна сума боргу, але не вросійських рублях, а в українських гривнях. Покупець вважає, що він правий, оскільки в Україні розрахунки повинні здійснюватися в національній валюті. Хто з них правий?
Велике прохання не гадати на "долоні", а висловлені думки підтверджувати тією чи іншою статею Цивільного Кодексу України.
Дякую за розуміння!

Алексей Новиков

Спрашивали, отвечаем- 文章 6. 市民立法和協議的行為
1. 側面有正確鑑定條約,
誰不是被市民立法的行為面對的,
但是,回答民用的立法的一般的基礎。
2.
側面有正確相互一致,
誰被民用的立法的行動正視,態度,
誰並非這些行動的。
3.相互一致的側面能從位置放棄
民用的立法和的行動自己的一個上的態度
判斷力。

協議的邊不能夠向後地下來從位置那市民立法行動,
如果在這些直的行動中被表明這個,還有以防,如果側面的必要性
民用的立法的行動的位置從他們的內容中出來或者根據本質
側面之間的態度。
4.若干部份的位置首先,
第二和第三本文運用于單方面的交易和。