Andrew

Смію думати, що вчений не повинен питати, куди його заведе істина. Як це розуміти?

Контрольна завтра не знаю, як зрозуміти ці слова з драми "Життя Галілея"

Елена Кушникова

Unë sipërmarrje të mendoj se ai nuk duhet të pyesni ku ajo do të çojë vërtetën . \n Nesër Kontrolli Unë nuk e di se si për të kuptuar fjalët e dramës