Валерий Закарлюка

Вона мене кохає чи ні?

2 місяці тому я почав зустрічатися з дівчиною яка мені подобалася протягом двох років. За ці два місяці ми встигли посваритися, але все одно мирилися... перший раз ми посварилися через хлопця який до неї підкатував, а вона навіть і не пробувала його відшити, тому я їй поставив ультиматум : "я або він! " вона сказала що звісно я, адже кохає мене сильно і не хоче трачати, все налагодилося, деякий час було все добре. Потім знову той хлопець почав підкатувати, я їй сказав що ревную і ми посварилася, але вона його відшила і сказала що кохає і т. д.
Потім я почав замічати що не потрібний їй, ми рідко почали гуляти бо вона не хотіла, рідко говорили по телефону ...і від цього я дуже бісився, хотів сказати їй про це, але ненаважився ...сказав після тоого як вона знову почала переписуватися з хлопцем який до неї підкатквав, але нічого їй не казав, весь тиждень були як на ножах. І от учора я запитав чи є у неї почуття до мене вона відповіла що не знає , я написав :"все стосункам? не бачу смисла їх продовжувати адже ти мене не кохаєш" вона відповіла "так"...причиною, по її мловам стало те що я дуже самокритичний, і від цього вона почала віддалятися від мене і т. д.... я не гарний, не багатий, але чомусь вона вибрала мене, коли в неї був вибір між мною і багати хлопцем.. .
Я дуже її кохаю і не хочу її втрачати, я навіть заради неї почав качатися , і іншу дівчину я не хочу ( мені цікаво чи кохає вона мене ?

Юлия Максимова

Время покажет. Интерес должен быть взаимным. Пусть выбирает сама. Не надо на неё давить, равно и на соперника.

Сергей Каргин

Именно Дрянное дело для мужчины - это бегать за женщинами. . . Даже если тебе удастся ее уговорить на отношения, даже если тебе будет казаться что у вас все может быть в порядке - это химера. . . В самый подходящий для нее момент она все равно бросит тебя и уйдет к другому, несмотря на то как тебе будет больно. . . Это при тех обстоятельствах Которые ты описал предварительно ...Это исключительно мое мнение и мой жизненный опыт. . . А качаться продолжай - оно пригодится в любом случае ...что за хрень - я же украинским языком отвечал, оно зачем-то переводит да ещё и так дебильно!!!

Георгий Суханов

Цікава історія, але надто заплутана))

Геннадий Терентев

почуття не могли зникнути, працюй над собою і добивайся її, не дозволь їй піти з твого життя, борись за своє щастя, як би важко не було!

Хикмат Уринбаев

Не дурися i двчинi кажi щоб не дурила.