Ви
Виталий

А скільки ват можна вижити із підсилювача на мікросхемі ТДА 1558 Q

А скільки ват можна Вижити Із підсілювача на мікросхемі ТДА 1558 Q
скільки ват можна вижити із цїєї схемки, якщо поставити конденсатори по 14 тис мФ замість 270 мФ. І на виході іще більші.2 коденсатора по 14 ти мФ на кожний канал

Цеуть більше моїх колонок.На 2 вата май більше.А на чому краще робити усилок,щоб вижити хотяби 50 ватт на кожний канал.На транзисторах,ТДА або на ЛМ

Дякую за відповідь.Постараюсь так зробити.

А яка схема буде делать на двох полярному жівленні на 15 вольт.Підкіньке схемку.Спасібі відразу.

Щоб кожний канал видавав 50 ватт.2 каналів вистачить

El
Elizaveta

Эти конденсаторы на выходную мощность практически не повлияют. Ну, разве, на пару-тройку процентов.

Сергей

максимальная мощность-2 канала по 22вт

Анастасия Балыбина

ТДА або на ЛМ
в схеме нет конденсаторов на 270 микро, есть на 270 нано
эта микросхема даст 20 Вт на канал примерно
надо больше собирайте на lm3886 или на тда на вскидку 7560 кажется такая
но для начала соберите это, потом соберете другое и включите вместе

май більше 🙂 прикольно звучит