Николай Гуляев

Пару предложений на английском

Проверьте первод на английский, исправьте что не так. 1) Прочитал на сайте что вы помогаете в трудоустройстве также иностранным гражданам. 2) На данный момент вы могли бы помочь мне в оформлении визы и трудоустройстве в вашей стране? 3) С нетерпением буду ждать ответа. С ув. Сергей-------------------------------------------------------------------------------------------------------1) I've written on site that you can help in employment to foreign nationals.2) Could you help me in the visa and employment in your country at the moment? 3) I look forward to a response. From .Yours Sergey.

Лю
Люба

Лучше спрашивать у нейтивов на американском форуме наших иммигрантов.

Al
Alexey

With the reference to your site....you can help foreign
nationals to be employed .2) Could you help me with visa and employment in your country at the moment? 3) I look forward to your response. Best regards, Sergey.

Мария Блинкова

1) I have read on your site that you help in employment also to foreign citizens.
2) Could you help me in getting a visa and employment in your country at the moment?
3) I am looking forward to hear your response.
Best regards,
Sergey

Shaxin Nazirov

I have read on your site that you help employ foreigners as well. At this stage could you help me get a visa and employment in your country?