Сергей Девяткин

Шпак В. А англійська мова для повсякденного спілкування відповіді Допоможіть із відповілями до цієї книги .

Иван Цибров

Костя, вчиться спілкуватись англійською мовою без відповідей. А то візьмуть нас до Європи, а там рідна мова нафіг нікому не впала

Нина Рябко

Londinium Lysenko Sergey, викладання англійської в школі, а тим паче в ВУЗі - фігня. Тут тільки ГДЗшками відмахуйся