Александр Кузнецов

Можно ли ожидать серьезных отношений?

Що робиш в неділю ввечері?)

йду до подруги на день народження)

зрозуміло) бажаю гарно розважитись 🙂 можливо якось іншим разом? )

що саме іншим разом ?

погуляємо

може )

Буду чекати з нетерпінням =)))

(Транслит в помощь=))

та я старався не нав*язуватися, думав покликати її на побачення, а тут таке, думаю може іншим разом, але коли той інший раз настане 🙂

Makhach Varaev

Давай, скачи отсюда.

Мажинова Оксана

ти хоча б на побачення очiкував, про серъйознi вiдносини говорити рано, i не види себе так нав*язливо -дiвчата цього не люблять
транслит в помощь )