Светлана Пузицкая

Помогите в голову ничего не лезет

твір - мініатюра на тему Кого прославляють балади? яка балада мені сподобалась найбільше і чому?

Мария Разживина

Балади прославляють дебілів, збоченців, хуліганів, маніяків та інших відморозків. Найчастіше ці занепалі люди називаються в них лицарями, а їхні жертви прекрасними дамами. Мені балади не подобаються, тому я їх вважаю за краще не читати.