Наталья Крутышева

Помогите составить предложения с данными словами (английский) *2

To be similar to
Surface of the moon

Famine

The future holds

Worked out

Amazing technological and scientific achievements

Руслан Ибляминов

Athe moon's surfacemazing technological and scientific achievements.Famine.Worked out.budushee.

Олег Хмелёв

Athe moon's surfacemazing technological and scientific achievements.Famine.Worked out.budushee. Есле неправельно извените!! ! но мне за эту работу 5 поставили!

Елена Мосина

пнраоппопопноагноа

Валентина Овчинникова

Athe moon's surfacemazing technological and scientific

Владимир Куварин

To be similar to
Surface of the moon

Famine

The future holds

Worked out

Amazing technological and scientific achievements.