Гарик Кобрава

помогите написать овтет на письмо по англискому плиз

It was great to hear what you went to Italy during your spring holidays.I have always wanted to visit this wonderful country.Did you enjoy your journey?What places of interes did you visit?what impressed you most of all? Did you like your hotel?
As for me, I am always tired because we’ve got too many tests at school.can’t wait for summer break….
нужно написать 100-140 слов, и задать 3 вопроса. помогите пожалуйста.

Светлана Кузнецова

Если это задание по учебнику. то заходи на сайт http://spisivay.ru/ Там много чего найдешь)