Ольга

ГДЕ КУПИТЬ НОРМАЛЬНЫЙ ТОЛКАН С ПОДДУВОМ ДЛЯ ЗАДНИЦЫ? НИГДЕ НЕТУ. ИЗ ОКНА СРАТЬ НЕ МОГУ. СРОЧНО ТОЛКАН

Кирилл

Та що ви дядько так убиваєтесь. Це ж не біда. , замуруйте дірку клеєм
моментом. З початку так відчуєте дискомфорт.. . Але коли кришку зірве і
через верх полізе.. . будете за життя ходити і по трохи спльовувати.
Хоч серед білого дня на вулиці - шикарна пристосування

Сергей

Салоеды отмороженные.. . 🙂