На
Наталья

шевченко яке значення мають твори тараса григорьевича шевченко на сьогоднішній день

Lo
Lolitta

ти жартуєш? гуглом користуватись вмієш? це ж батько української літератури і, взагалі, духовний наставник українсього народу, людина, яка у своїх творах вселяла віру у нашу народну самобутність, незалежність, славне героічне минуле, збагачувала і розвивала українську мову. ця людина була прекрасним художником, вміла грати на музичних інструментах. людина, яка вийшла зі стану кріпака і могла відчувати себе своєю у високих колах імперьсого суспільства, людина-уособлення украхнського народного селянського духуяка своїм життям показувала нескореність. так важко пошукати в гуглі?