Юрчик Никитин

Чи сумісні Лев і Тереза

Анатолий Милкин

Так! Но с нюансами.. . они как два сапога пара.... и в хорошем и плохом смысле.

Евгений

קראָקאָדיל

Наташа Романова

Солнце во льве и Солнце в Весах .. это неплохо - но трэба розумити що окрим цього щэ е дэкилька важлывых факторив що мають важлывэ значення... так что - не всё так просто и ответ даст рассмотрение только двух индивидуальных гороскопов двух этих конкретных людей- без этого говорить =взагали= трудно

Толян

да, мои родители.

Кристина

..так сумісні,тому що терези, -це стихія повітря, а лев, -це вогонь,... вогонь може існувати лише в умовах повітря, яке його живить,... терезам потрібний ініціативний сміливий лев як сильний партнер,... а той в свою чергу відчуватиме себе богом біля терезів, оскільки бачитиме їхнє щире захоплення ним, що йому і потрібно в принципі)

Ольга Даньшина

так! дуже! крута пара!))

Дима Дерябин

О! Прекрасное сочетание! Лев обожает похвалы, а Весы мастера по этой части. Успех обеспечен.