Юлия Шишотова

Чи була альтернатива утворення СРСР і чи могла УРСР існувати самостійно. с доказательством

Iroda

ЧЁ?Пишите по-русски.

Константин

Звичайно, могла. Теж мені знайшов де це питання задавати - дивись вищє, одни йолупи відповіли.

Даша Башлакова

А теперь все по новой, но на человеческом языке!

Виталий Герасимов

Была признать себя генетически неполноценными и сдаться западу

Ivan Levashov

Ну какие доказательства.. . посмотри на сегодняшнюю Украину и поймешь.

Юля Крапивина

Только с Богом, под его управлением, остальное нежизнеспособно.

Милашка

Mogla,tiliki ni ypcp....

Ольга Шапочкина

Вам бы по русски написать -- думаю будет дискуссия на такую тему

Сергей Родин

Бендера прийде, порядок наведе!

Nimphomanka.s S

Так, існувала альтернатива утв СРСР. Цілком можливе було б створення конст монархії зі збереженням капіталістичних відносин, але на счастя, а може і нажаль революціонери булі неабиякими радикалами!

3)Існували деякі перспективи існування незалежної УРСР, як відомо Франція навіть визнала в ті часи Україну, як самостійну державу. До того ж Україна могла б запастись великою кількістю союзників задля збереження сувернітету, але цього так і не сталося.