Денис Буланцев

Конкретні прояви тоталітаризму в СРСР. Помогите !!!

На
Наталья

Конкретний прояв.... Заборона греко-католицьких церков наприклад. А хочеш - конкретнiше нiкуди? Матерi не дали золоту медаль у школi, бо вона не була членом комсомолу i прийшла на випускний iспит iз синьою та жовтою стрiчкою в косi.

Александр Питч

Тоталитарно Крым подарили

Наталья Корнеева

СРСР - что за страна? Не знаю.

Ай
Айгуль

На русскоязычном сайте разговор только по русски. Понятно?

Стас Востриков

У Сванидзе спроси.

Эльвира Хамитова

Все, що завгодно, будь-яку історичну подію назови, і матимеш приклади тоталітаризму.
Приклади:
1. Голодомор 1932-33 років.
2. Нищення українців заходу в 1939-1941 роках.
3. Нищення Сталіним всіх кобзарів-бандуристів на їхньому з'їзді в Харкові (тільки рік не пам'ятаю) .
4. Утиски української мови.
5. Звинувачення в "українському буржуазному націоналізмі" будь якої людини, яка розмовляла українською мовою.
6. Заборона покладання квітів біля памятника Т. Г. Шевченко у Києві 9 та 10 березня.
7. Репресії проти членів "Української Гельсинської Спілки" та інших прихильників вільної України.
8. Масове викоренення всього українського із українського народу.
9. Замовчування обєктивої діяльності національних героїв України із часів козацтва та включно до 1991 року.
10. Заборона розсекречення архівів силових структур СРСР стосовно Центральної Ради, ОУН-УПА та інших організацій, які боролися за незалежність України.
11. Спотворення історії.

Bogi

Основной признак : братская помощь украинскому народу в поедании сала и запивании горилкою.

Роман Селивёрстов

конкретно, - что спрашиваешь? А то какой-о вопль души

Ал
Алексей

Навчися мовi поперше, Дуню. ДОПОМОЖИТЬ!