Олег Репецкий

Если США и ЕС не захочет поставлять газ бесплатно на Украину будут ли там кричать "кто не скачет - тот пиндос"?

Якщо сша і Європа не захоче постачати газ безкоштовно на Україну чи будуть там кричати "хто не скаче - той пиндос"?

Эля Гончарова

Кто не мерзнет - тот москаль.

Ирина Чернюх

не сразу, весной

Марат Токушев

Кто не скачет - тот крокозяблик.

Сашенька

Будут как в Австралии
http://www.youtube.com/watch?v=j1kDe4F868k

Рустам Халиков

ні,не будуть кричати, бо нідокого більше такої ненависті не відчуваєм, як щодо росіі в теперішній ситуації.