Константин Воробьёв

sing along billy crudup кто знает текст песни???

Алексей Лившиц

Stuck in your confines, chewing it over.Caught in your headlights, stop staringDon't know what's on my mind, what am I thinking.Whatever I say is a lie, so stop staringTread Carefully, Take a breath and count the stars, let the world go round without you.If you're somewhere you can hear this song, sing along, Close your eyes and count to ten, maybe loves the only answer I will find a way to sing your song, so sing along.Help me understand, the silence.We make the best we can, of everything.Nothing is what it was turning the light offhonesty changes us completely, tread carefully.Take a breath and count the stars, let the world go round without you.If you're somewhere you can hear my song, sing along, Close your eyes and count to ten, maybe loves the only answer I will find a way to sing your song, so sing along.What is lost cant be replaced, what is gone is not forgotten.I wish you were here to sing along, my son.My Son, My Son, My Son.

Юлия Нэш

Застрял в твоих рамках, пережевывая их. Попался в твои фары, остановился посмотрел. Не знаю, что на мой взгляд, чем я думал. Все, что я говорю - ложь, так что перестань пялиться. Переведи дыхание и считай звезды, пусть мир вращаться без тебя. Если ты где-нибудь услышишь эту песню, подпой, закрой глаза и сосчитай до десяти, может, любит - это ответ. я найду способ, чтобы спеть свою песню, чтобы петь вместе. Помогите мне понять тишину. Мы делаем лучшее, что мы можем, что. Ничего, что это было поворотным светом честность меняет нас полностью, только осторожно. Переведи дыхание и считай звезды, пусть мир вращаться без тебя. Если ты где-нибудь услышишь эту песню, подпой, закрой глаза и сосчитай до десяти, может, любит - это ответ. я найду способ, чтобы спеть свою песню, чтобы петь вместе. То, что теряется, не может быть заменено, что ушло не забыто. Я желаю вам быть здесь, чтобы петь вместе, сын мой. Мой Сын, Мой Сын, Мой Сын.