Роман Платонов

Помогите перевести срочно на английский!!!

Кіновиробництво проходить кілька етапів, перш ніж роботу над фільмом буде закінчено. На

допостановочному етапі сценарист подає остаточну версію сценарію, яку кіновиробники затверджують

разом з принципами, на яких грунтується його реалізація. Вони також деталізують бюджет, планують

сцени фільму, складають розклад зйомок. Композитор пише музичний супровід. Художник готує план

візуального ряду, тобто зображення кожного кадру, у тій послідовності, яка буде в реальному фільмі, а

потім обговорює цей план з режисером і режисером-оператором. Перш ніж почати знімання, фільм

ретельно розписується кадр за кадром на папері. На цьому етапі проводяться також останні репетиції,

приготування декорацій і рекогносцирування місця зйомок.

Після початку зйомок режисер намагається пояснити своє бачення фільму усім акторам - й тим,

які грають головні ролі, й тим, що працюють у взаємодії з іншими акторами, - а також знімальній групі.

Режисеру часто доводиться імпровізувати під час зйомок, самостійно шукати і виявляти недоліки,

наглядати за вірною реалізацією задуму. Якість роботи режисера є визначальною у тому, вийде кінець

кінцем пристойний чи винятковий або навіть визначний фільм, що може стати світовим хітом. Звичайно,

для експорту кінопродукції слід вирішити проблему дублювання або субтитрування фільму. У

середньому за день знімають кілька роликів кіноплівки, але це ледве покриває три сторінки сценарію,

тобто приблизно три хвилини екранного часу.

Рустам Халиков

Зайди в переводчик и там переведи сам ( без обид)...

Оксана Зуева

Film production goes through several stages before work on the film is finished. on

dopostanovochnomu stage writer submits the final version of the script that filmmakers claim

together with the principles upon which its implementation. They also detail budget plan

scene of the film, filming schedules. The composer writes music. The artist prepares a plan

visual range, ie the representation of each frame in the sequence to be a real movie, and

then discuss the plan with the director and producer operator. Before you start shooting, the movie

carefully signature frame by frame on paper. At this point shall also be the last rehearsal,

preparation of scenery and rekohnostsyruvannya filming location.

After the shooting the director tries to explain his vision of the film all the actors - and the fact

which play a major role, and that they work in collaboration with other actors - as well as crew.

Directors often have to improvise during filming, to search and detect flaws

supervise the correct implementation of the plan. The quality of the director is decisive is will end

decent end or exclusive or even outstanding film, which could be a hit. Of course,

export film should solve the problem of duplication or subtitling the film. In

average per day shoot some film clips, but it barely covers three pages of script

which is about three minutes of screen time.