О-Ля-Ля

Знайте повну поверхню конуса радіус якого 6 см а твирна 10 см

Шохрузи Каримулло

А что формулу площади полной поверхности, которая есть в любом учебнике, уже не разрешают использовать? Нужна другая? Какая ?

Константин Матвеенко

S = π R2 + π R l = π R (R + l)

Площа повної поверхні конуса дорівнює сумі площі основи конуса та площі бічної поверхні

Площа бічної поверхні конуса дорівнює добутку його радіуса і котра утворює помноженому на число π.