Настасья Ищенко

Та не дивлячись ні на що, мені ніколи не приходило на думку залишити улюблену справу

зробити синтаксичний розбір речення.. продовження до першого яке починається ..В університеті....

И не смотря ни на что, мне никогда не приходило в голову оставить любимое дело....

Сергей Овчеренко

Та не дивлячись нi на що - вставнi слова (вони не являються членами речення )
не приходило залишити - складений присудок

нiколи -обставина часу

менi - додаток

на думку - обставина мiсця (або додаток )

справу - додаток

улюблену - означення

Просте речення, ускладнене вставними словами, дiэслiвне, безособове.