Юлия

Опишіть, якими способами можна збільшити і зменшити силу тертя ковзання

Кр
Кристина

Шляхом застосування раздічних мастил зменшити, застосовуючи абразиви і пористі покриття збільшити - збільшити так само можна підвищивши силу дотику ковзних поверхонь

Наталья Иващенко

Дегтем.
...из Еремеевки в 1779 году в Крым за солью прибыли чумаки на 715 возах. ... Нельзя не вспомнить и такое немудрое дело, как смазку телег. Под телегой у каждого чумака висела мазница с дегтем и квачом, там же было прилажено устройство для мазки телеги