Оксана Суворова

Який зв'язок між жорстокістю тіла та модулем пружності речовини, з якої виготовлено тіло?

Karisha Akopyan

Мо́дуль Ю́нга (модуль пружності першого роду або модуль пружності під час розтягу) — фізична величина, що характеризує пружні властивості ізотропних речовин, один із модулів пружності.. от себя скажу - связь обратная. То бишь : жесть - не упруга!