Лю
Люлька

Почему "Свобода" не прошла в Раду? За что свидомиты скакали на Майдане? Цэ Зрада!

Степанов

основной электорат не дорос до права голоса

Сергей

А кому они там нужны в Раде.

Кылычбек Исмаилов

скакалка порвалась....

Жангали Пшенбаев

Скоро сами войдут вместе с правым сектором

Эмиль Низамов

Потому что свобода не захотела

Валерия Рыбка

Народ понял кто они есть..

Елена Рогова

А-ха-ха-ха-ха, Тягних@й пролетел как и Фарион из гоголевской трубы.. . бандерлоги обижени

Д1
Дмитрий 111

Цікаві кацапи.. . То кричать, що в "свободі" одні нацики - це погано. ХАХЛИ ФОШИЗДЄ!Ок. Тут вони не пройшли в раду: "ЗА ЩО СВІДОМІТИ СКАКАЛИ! ". Ну, а за що? Хіба було таке на майдані... "СВОБОДУ" в раду? Брудні свині. Ви на свою Московію гляньте. Таких "Свободівців" у вас не менше.