Пл
Плохой

Яким повинен бути протипожежний розрив між житловим будинком і гаражем з кухнею сусіда з урахуванням санітарних норм?

Мій житловий одноповерховий, цегляний будинок побудований на відстані 4 метри від межі земельної ділянки сусіда.
Сусід на своїй стороні самовільно побудував із газоблоків одноповерховий гараж з літньою кухнею на відстані 2 м від межі моєї земельної ділянки. В літній кухні встановив пічне опалення на твердому паливі з виводом димової труби через покрівлю.

Таким чином відстань між моїм будинком і сусідським гаражем з кухнею дорівнює 6 метрів.

При опаленні літньої кухні дим постійно заходить в кімнати мого будинку. Крім того легковий автомобіль сусіда працює на паливі бензин-газ, що може привести до розгерметизації паливної системи двигуна і вибуху, як це уже було в Україні.

Зарзабон Зарзибон

My жилищна едноетажна, тухлена къща, построена на разстояние от 4 метра от границата на съседна земя.
Един съсед от тяхна страна на незаконно построени газобетонова едноетажна гараж с лятна кухня на разстояние от 2 метра от границата на моята земя. През лятото кухненски кът печка за отопление на твърдо гориво с мощност на комина през покрива.

Така разстоянието между къщата ми и гаража на съседа в кухнята е 6 метра.

При загряване на лятна кухня дим постоянно ходи в стаята на къщата ми. Освен съсед Car работи на бензин гориво газ, който може да доведе до снижаване на налягането на горивната система и експлозията на двигателя, както е било в Украйна.
Какво трябва огън почивка между жилището къщата и гаража с кухненски съсед базирани стандарти за здраве

Гу
Гузель

Пиши по-русски - наш сайт русскоязычный.
Или ты мечтаешь получить ответ на грузинском языке?

Ка
Катюша

Ира, мы не разумеем мову. Не пиши тут.

Ан
Антон

По Русски и с улыбочкой!!!

Кристина

Peki burada bir soru?Metinde birden çok onayları ve tüm .Ne sen bunu söylemek istedin?