Мария Андрианова

Переведите с казахского плис.

СЕНДЕРДИН ЗЕРТТЕЙТИН АДАМДАРЫН ПОСТЫН КАПАНДАР ...5:26, маселе
гейлерды коргауда емес, маселе адылетсыдык, соттын шешымы. бай болсан,
акен аган биык жерде отырса саган ештене болмайды. танысын туысын жок
болса турмеге отыргызат. Шындыкты айту кылмыс болган заманда турамыз,
бары коркат. Орнектер коп, усенов болсын алы жур бостандыкта, шургызушы
куалыгын тартып алганымен алы жур алматыда машина теуып.

Михаил Ишин

плис - материал для брюк

плиз - английское пожалуйста (так и звучит звонко на конце)