Ольга

Люди переведите пожалуйста это очень важно С казахского на русский

Каз акелмесен шагып жыртамын тулегин, билесин гои испитательныи срокта жугернимди танертен аяктап апармасам жумыстан шыгарып жибереде

Если не можите исправте ошибки Чтоб я мог перевести в гугле
Пожалуйста люди это очень важно

Василий

қаз әкелмесең шағып жыртамын түлегін білесің ғой испытытельный срокта таңертең жүгерімді(?),(жүгенімді?) аяқтап апармасам жұмыстан шығарып жібереді
Если гуся не принесешь, его птенцов заколю, знаешь ведь, если в испытательный срок кукурузу (?),(уздечку? ) утром полностью не отнесу с работы уволит.