Анна Коржевская

подскажите что делать если майнкрафт пишет такое :

Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Exception occured in ModLoader
This error has been saved to C:\Documents and Settings\User\Application Data\.minecraft\crash-reports\crash-2012-10-07_15.35.01-client.txt for your convenience. Please include a copy of this file if you report this crash to anyone.

а как его удалить ??

Виталий Попов

поставил неправильно модлоадер

Улан Чыйбылов

Мод лоадер удали