Aziz !!!!

чи намагався кіклоп перехитрувати одіссея ?

Алексей

Циклопа знаю, а "киклоп" что за зверь?

Николай Грешонков

А ципклопу навіщо хитрити з Одісеєм? Загнав у печеру, щоб з'їсти - і всі справи. Хитрість - це для тих, хто хоче вижить або втекти.

Алишер Хабибуллаев

Коли греки випалили око циклопа, він вранці став випускати своїх овець з печери по одній. Прибрав камінь на виході з печери і став обмацувати спину кожної вівці. Щоб замість овець з печери не виповзли греки Одіссея.