Та
Татка

Переведите плиз. то что ...это пробелы ничего нинада делать.

Mashina Vremeni ...in the 1960s. The groups music was a great ...in 1968, it was well of new and unusual ...Their ...told about the problems of time. In 1976 the young musicians met Boris Grebenshchhikov who invited them to Leningrad. Their concerted were played to ...In 1978 the group started using ...it was a new instrument that was a revolution in rock music. In 1981 the newspaper Moskovsky Komsomolets published the list of the most popular songs and the song Povorot by Mashina Vremeni ...for the first time. Mashina Vremeni became the best rock group of the year. Many young people enjoyed listening to their songs. In 1980 the group recorded 2 ...They were ...Later the group took part in different TV programmes and films. In 1989 the group Africa and great Britain. The group ...and ...more than 20 albums. Now they their work and Russia, the countries of the Commonwealth of Independent States, Europe and America. Their songs are still ...listening to.

Елена Торопова

Машина Времени ...В 1960-х годах. Музыкальные группы был большой ...в 1968 году, он был хорошо нового и необычного ...Их ...рассказал о проблемах времени. В 1976 году молодые музыканты встретились Борис Grebenshchhikov который пригласил их в Ленинград. Их согласованные играли ...В 1978 году группа начала использовать ...это был новый инструмент, который был революцию в рок-музыке. В 1981 году газета Московский комсомолец опубликовала список самых популярных песен и песни Поворот на Машина Времени ...в первый раз. Машина времени стала лучшей рок-группой года. Многие молодые люди любили слушать их песни. В 1980 году группа записала 2 ...Они были ...Позже группа принимала участие в различных телевизионных программ и фильмов. В 1989 году группа Африке и Великобритании. Группа ...и ...более 20 альбомов. Теперь они своей работой и России, стран Содружества Независимых Государств, Европы и Америки. Их песни все же ...слушаю.