Иван Шабельский

Помогите please составить рассказ по английскому на тему мои взаимоотношения с друзьми в школе и на отдыхе. Заранее спас

Заранее спасибо.

Зилола Туйчиева

Hello, i'm Roma. Now i told you about relationship with my school friends. At first our class is great. It's have got many beautiful girls. I love Liza. I want to fuck her in mouth, but don't talk it to her. Then i have got, y best friend Sasha, he's great gay.Yeah, really great gay. I want him too. At last i told you that i like to my friends.
Не уверен в соблюдении времен, т. к. их не знаю, но в принципе учитель поймет