Ва
Василий

записати речення, розтавивши пропущені розділові знаки.

А може крутиться голова через те що тут так завзято сюрчать коники щиряє вгорі щуліка і в його плавному льотні відчувається причаєна хижість та ще й наче небо стоїть на місті а обертається навколо землі.

Владимир Ершов

А, може, крутиться голова через те, що тут так завзято сюрчать коники, щиряє вгорі щуліка, і в його плавному льотні відчувається причаєна хижість, та ще й, наче небо стоїть на місті, а обертається навколо землі.