Max Koltunov

Розставте розділові знаки

Розставте розділові знаки дайте загальну характеристику конструкції і компонентам речення
Треба глибоко розуміти що художня мова тільки та невичерпно багата й гарна яка виплекана твоїм рідним народом яка живиться із народного джерела що ніколи не замулюється

Г.
Галюсик:) .

Треба глибоко розуміти, що художня мова тільки та невичерпно багата й гарна, яка виплекана твоїм рідним народом, яка живиться із народного джерела, що ніколи не замулюється