Денис Кондрат

Помогите с английским. Вставьте слова

вставить слова : be,call,come,cook,go,have,have got,live,look for,love,make,swim,teach,work

Jo and Nikki both (1)_ from England,but Nikki now (2)live in Australia.Nikki (3)_ Jo all the way from Brisbane.It (4)_ five o'clock in the evening there and Nikki's children (5)_.In england it still early in the morning and Jo's children (6)_ snowman.They (7)_ to school soon.Nikki never (8)_ in the kitchen.She and her family usually (9)_ barbecues in the garden.Nikki (10)_ part-time,three morning a week,and she (11)_ her job.Her husband,Dave, (12)_ a good,new job but its very tiring.Jo (13)_ at Aylesbry College at the moment but she (14)_ another job.