Павел

Помогите пож-та перевести предложение, очень надо?

Dear Ludmila,

I am finishing the draft of WWd, what do you think about the idea to became,as Demetra ltd, a rappresentative office in Russia? Please say to me soon as possible, i need to finish the presentation, after that I will sent it to you, to know your opinion.

Ciao daniela

Марина Полина

Я заканчиваю проект WWd, что вы думаете по поводу идеи об стал, как Деметра Лтд, rappresentative офис в России? Пожалуйста, скажи мне, как можно скорее, мне нужно закончить презентацию, после чего я и послал его к вам, чтобы узнать ваше мнение.