Андрей Лакомов

Який об'єм амоніаку виділиться при взаємодії 75 г розчину калій гідроксиду з KOH 25% амоній сульфатом масою 18г?

який об'єм амоніаку виділиться при взаємодії 75 г розчину калій гідроксиду з KOH 25% амоній сульфатом масою 18г?

(какой объем аммиака выделится при взаимодействии 75 г раствора калий гидроксида с KOH 25% аммоний сульфатом массой 18г?)

Ole4Ka Евдокимова

Литров 6 где-то...