Елена Левина

який об'єм амоніаку знадобиться для утворення амоній сульфату масою 26.4 грама, якщо амоніаку витрачено 80%

Катя Родина

Рахувати або з амоній сульфату масою 26.4 грама, або з амоніаку витрачено 80%. Одночасно не можна.
Умову напиши повністю.

Римма Ким

який об'єм амоніаку знадобиться для утворення амоній сульфату масою 26.4 г якщо амоніак може бути витрачений лише на 80 відсотків