Ирина Ерохова

При яких генотипах карооких батьків у народяться голубоокі діти? Яка ймовірність народження голубоокоих дітей в даній род

При яких генотипах карооких батьків у народяться голубоокі діти? Яка ймовірність народження голубоокоих дітей в даній родині? Карі очі - домінантна аутосомна ознака.

Катя Попова

При гетерозиготности обоих родителей. Аа и Аа, короче.
Получится соотношение 3:1, т. е вероятность рождения голубоглазого ребенка ( в теории) - 25%.