Nura Ledi

напишіть будь ласка текст-розповідь ( як святкують свій день народження?

Наталья Дейниченко

Коли ми святкуємо мій день народження ми запрошуємо додому гостей. Ми купуємо торт і прикрашаємо його свічками, які я потім маю загасити. Ми готуємо страви і розставляємо їх на столі. Коли приходять гості, мені дарують подарунки. Я завжди дякую за подарунки і запрошую гостей до столу. Потім ми сидимо за столом, розмовляємо і розповідаємо щось цікаве. Ми з друзями вдягаємося і йдемо на вулицю. Ми граємо на вулиці, а потім всі гості йдуть додому. Ми разом прибираємо зі столу і потім йдемо спати 🙂 Ось так я проводжу свій день народження.

Наталья

дебыли