Алексио

Скажите по-английски

1.Поторопись! Ты всегда опаздываешь! 2.Убери свою комнату. 3.Не ходи развлекаться. Сделай домашнее задание! 4. родители устали. помой посуду. 5.Убегай. Это тигр!

Алексей Аверкин

Hurry up! You're always late.
Tidy up your room.
Don't go to have a fun. Get your homework done!
Parents are tired. Wash up.
Run away. It's a tiger!

Вл
Владимир

Hurry up! You're always late.
Get your fucking room out of this planet!
Don't go to have a fun. Just sit here and do your homework, slave!
The parents are tired, wash these dirty plates and spoons.
RUN AWAY! It is... Oh... Oh... What da fuck? No... Ju... Just hop along...